سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ | الثلاثاء 1 ذو الحجة 1439 | Tuesday, 14 Aug 2018
 • اخبار
 • تخصصی
 • ذره بین
 • رخداد ها
 • سرمقاله
 • مدرسه کسب و کار
 • معرفی کتاب
 • پادکست
 • چند رسانه ای
 • چهره ها
 • یادداشت
 • ارسال مطلب


  دوشنبه ۱۴ مرداد ۹۲ | ۰۰:۴۷

  دوره های تخصصی مدیریت، برنامه ریزی و کنترل پروژه-MSP-P6-Excel/موسسه توسعه / تابستان ۹۲
  موسسه توسعه با همکاری موسسه پژوهش برگزار می کند دوره آموزش برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم افزار MSP نرم افزار MSP محصول شرکت ماکروسافت بوده که مهمترین مزیت آن سهولت استفاده (User Friendly) از آن است. اگر چه نرم افزارهای قدرتمندتری هم در این زمینه وجود دارند اما MSP محبوبترین و پرکاربردترین نرم افزار مدیریت پروژه محسوب می گردد. از طرفی چون محصول شرکت مایکروسافت است ارتباط آن با نرم افزارهای پر کاربردی چون Excel به سادگی صورت می گیرد. مدرس دوره: دکتر سجاد شکوه یار / مدت زمان دوره:۲۴ ساعت/هزینه ثبت نام دوره: ۱۹۸٫۰۰۰ تومان تاریخ های برگزاری: پنجشنبه ۹۲/۰۵/۲۴ (۱۴:۳۰-۲۰:۳۰)، پنجشنبه ۹۲/۰۵/۳۱ (۱۴:۳۰-۲۰:۳۰)، پنجشنبه ۹۲/۰۶/۰۷ (۱۴:۳۰-۲۰:۳۰) و پنجشنبه ۹۲/۰۶/۱۴ (۱۴:۳۰-۲۰:۳۰) جهت اطلاع از تعرفه تخفیفات دوره ها کلیک نمایید ————————————————————————— دوره آموزش برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم افزار P6 پریماورا برای مدیریت همزمان ده ها و یا صدها پروژه می باشد حکم یک ERP را دارد در حالیکه MSP برای مدیریت تنها یک پروژه بکار می رود بنابراین این دو نرم افزار را نباید با یکدیگر مقایسه نمود اگر می خواهیم پریماورا را مقایسه کنیم باید با مفهوم EPM که به منظور مدیریت چندین پروژه ای در محیط مایکروسافت است مقایسه نمود. مدرس دوره : دکترسجاد شکوه یار / مدت زمان دوره : ۲۴ ساعت/هزینه ثبت نام دوره : ۲۲۸٫۰۰۰تومان تاریخ های برگزاری: جمعه ۹۲/۰۵/۲۵ (۸-۱۴)، جمعه ۹۲/۰۶/۰۱ (۸-۱۴)، جمعه ۹۲/۰۶/۰۸ (۸-۱۴) و جمعه ۹۲/۰۶/۱۵ (۸-۱۴) جهت اطلاع از تعرفه تخفیفات دوره ها کلیک نمایید ————————————————————————— دوره آموزش برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم افزار Excel با توجه به توانمندی فراوان اکسل، امروزه اغلب شرکت های پروژه محور از این نرم افزار به عنوان ابزاری جهت اجرای تمام یا بخشی از فرآیند برنامه ریزی و کنترل پروژه خود استفاده می نمایند. لذا تسلط و آشنایی با نحوه کاربرد این نرم افزار در کنترل پروژه ضروری می باشد. فراگیران در این دوره با کاربردهای اکسل در مدیریت پروژه آشنا خواهند شد. بدین منظور ضمن آشنایی با کاربردهای اکسل در فرآیند برنامه ریزی و کنترل پروژه، چندین نمونه از کاربردهای اکسل در شرکت های پروژه محور به صورت Case study مورد مطالعه قرار خواهد گرفت. مدرس دوره : دکتر سجاد شکوه یار / مدت زمان دوره: ۱۲ساعت/هزینه دوره: ۱۰۸٫۰۰۰ تومان تاریخ های برگزاری: جمعه ۹۲/۰۵/۲۵(۱۴:۳۰-۲۰:۳۰)، جمعه ۹۲/۰۶/۰۱ (۱۴:۳۰-۲۰:۳۰) جهت اطلاع از تعرفه تخفیفات دوره ها کلیک نمایید دوره های مرتبط: دوره آموزشی مدیریت پروژه بر اساس استاندارد PMBOK دوره آموزشی ارزیابی اقتصادی پروژه ها با نرم افزار COMFAR III مطالعه موردی دوره های مدیریت و کنترل پروژه در صنعت دوره آموزشی ۱۰۰ نکته در اکسل ویژه مهندسان صنایع دوره آموزشی اکسل پیشرفته جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۸۶۷۴۱(موسسه پژوهش) تماس حاصل نمایید. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت Tihe.ac.ir مراجعه نمایید.

  موسسه توسعه با همکاری موسسه پژوهش برگزار می کند

  دوره آموزش برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم افزار MSP

  نرم افزار MSP محصول شرکت ماکروسافت بوده که مهمترین مزیت آن سهولت استفاده (User Friendly) از آن است. اگر چه نرم افزارهای قدرتمندتری هم در این زمینه وجود دارند اما MSP محبوبترین و پرکاربردترین نرم افزار مدیریت پروژه محسوب می گردد. از طرفی چون محصول شرکت مایکروسافت است ارتباط آن با نرم افزارهای پر کاربردی چون Excel به سادگی صورت می گیرد.

  مدرس دورهدکتر سجاد شکوه یارمدت زمان دوره:۲۴ ساعت/هزینه ثبت نام دوره: ۱۹۸٫۰۰۰ تومان

  تاریخ های برگزاریپنجشنبه ۹۲/۰۵/۲۴ (۱۴:۳۰-۲۰:۳۰)، پنجشنبه ۹۲/۰۵/۳۱ (۱۴:۳۰-۲۰:۳۰)، پنجشنبه ۹۲/۰۶/۰۷ (۱۴:۳۰-۲۰:۳۰) و پنجشنبه ۹۲/۰۶/۱۴ (۱۴:۳۰-۲۰:۳۰)

  جهت اطلاع از تعرفه تخفیفات دوره ها کلیک نمایید

  —————————————————————————

  دوره آموزش برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم افزار P6

  پریماورا برای مدیریت همزمان ده ها و یا صدها پروژه می باشد حکم یک ERP را دارد در حالیکه MSP برای مدیریت تنها یک پروژه بکار می رود بنابراین این دو نرم افزار را نباید با یکدیگر مقایسه نمود اگر می خواهیم پریماورا را مقایسه کنیم باید با مفهوم EPM که به منظور مدیریت چندین پروژه ای در محیط مایکروسافت است مقایسه نمود.

  مدرس دورهدکترسجاد شکوه یارمدت زمان دوره  : ۲۴ ساعت/هزینه ثبت نام دوره : ۲۲۸٫۰۰۰تومان

  تاریخ های برگزاریجمعه ۹۲/۰۵/۲۵ (۸-۱۴)، جمعه ۹۲/۰۶/۰۱ (۸-۱۴)، جمعه ۹۲/۰۶/۰۸ (۸-۱۴) و جمعه ۹۲/۰۶/۱۵ (۸-۱۴)

  جهت اطلاع از تعرفه تخفیفات دوره ها کلیک نمایید

  —————————————————————————

  دوره آموزش برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم افزار Excel

  با توجه به توانمندی فراوان اکسل، امروزه اغلب شرکت های پروژه محور از این نرم افزار به عنوان ابزاری جهت اجرای تمام یا بخشی از فرآیند برنامه ریزی و کنترل پروژه خود استفاده می نمایند. لذا تسلط و آشنایی با نحوه کاربرد این نرم افزار در کنترل پروژه ضروری می باشد.

  فراگیران در این دوره با کاربردهای اکسل در مدیریت پروژه آشنا خواهند شد. بدین منظور ضمن آشنایی با کاربردهای اکسل در فرآیند برنامه ریزی و کنترل پروژه، چندین نمونه از کاربردهای اکسل در شرکت های پروژه  محور به صورت Case study مورد مطالعه قرار خواهد گرفت.

  مدرس دوره : دکتر سجاد شکوه یارمدت زمان دوره: ۱۲ساعت/هزینه دوره: ۱۰۸٫۰۰۰ تومان

  تاریخ های برگزاری: جمعه ۹۲/۰۵/۲۵(۱۴:۳۰-۲۰:۳۰)، جمعه ۹۲/۰۶/۰۱ (۱۴:۳۰-۲۰:۳۰)

  جهت اطلاع از تعرفه تخفیفات دوره ها کلیک نمایید

  دوره های مرتبط:

  جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۸۶۷۴۱(موسسه پژوهش) تماس حاصل نمایید.

  همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت Tihe.ac.ir مراجعه نمایید.

  ثبت نظر

  نام:

  رایانامه: (اختیاری)

  متن:


  تازه‌ترین اخبار
  رادیو کسب و کار

  telegramiien

  آدرس ایمیل خود را وارد کنید :