یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ | الأحد 9 شوال 1439 | Sunday, 24 Jun 2018
 • اخبار
 • تخصصی
 • ذره بین
 • رخداد ها
 • سرمقاله
 • مدرسه کسب و کار
 • معرفی کتاب
 • پادکست
 • چند رسانه ای
 • چهره ها
 • یادداشت
 • ارسال مطلب


  چهارشنبه ۰۲ مرداد ۹۲ | ۲۳:۵۱

  دوره های تخصصی کنترل پروژه با MSP وP6 + موردکاوی پروژه درصنعت/موسسه توسعه/تابستان ۹۲
  موسسه توسعه با همکاری موسسه پژوهش برگزار می کند دوره آموزش برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم افزارMSP نرم افزار MSP محصول شرکت ماکروسافت بوده که مهمترین مزیت آن سهولت استفاده (User Friendly) از آن است. اگر چه نرم افزارهای قدرتمندتری هم در این زمینه وجود دارند اما MSP محبوبترین و پرکاربردترین نرم افزار مدیریت پروژه محسوب می گردد. از طرفی چون محصول شرکت مایکروسافت است ارتباط آن با نرم افزارهای پر کاربردی چون Excel به سادگی صورت می گیرد. مدرس دوره: دکتر سجاد شکوه یار / مدت زمان دوره:۲۴ ساعت تاریخ های برگزاری:پنجشنبه ۹۲/۰۵/۱۰ (۱۴:۳۰-۲۰:۳۰)، پنجشنبه ۹۲/۰۵/۱۷ (۱۴:۳۰-۲۰:۳۰) پنجشنبه ۹۲/۰۵/۲۴ (۱۴:۳۰-۲۰:۳۰) و پنجشنبه ۹۲/۰۵/۳۱ (۱۴:۳۰-۲۰:۳۰) هزینه ثبت نام دوره: ۱۹۸٫۰۰۰ تومان ————————————————————————— دوره آموزش برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم افزار P6 پریماورا برای مدیریت همزمان ده ها و یا صدها پروژه می باشد حکم یک ERP را دارد در حالیکه MSP برای مدیریت تنها یک پروژه بکار می رود بنابراین این دو نرم افزار را نباید با یکدیگر مقایسه نمود اگر می خواهیم پریماورا را مقایسه کنیم باید با مفهوم EPM که به منظور مدیریت چندین پروژه ای در محیط مایکروسافت است مقایسه نمود. مدرس دوره : دکترسجاد شکوه یار / مدت زمان دوره : ۲۴ ساعت تاریخ های برگزاری: جمعه ۹۲/۰۵/۱۱ (۸-۱۴)، جمعه ۹۲/۰۵/۱۸ (۸-۱۴) جمعه ۹۲/۰۵/۲۵ (۸-۱۴)و جمعه ۹۲/۰۶/۰۱ (۸-۱۴) هزینه ثبت نام دوره : ۲۲۸٫۰۰۰تومان ————————————————————————— مطالعه موردی و بررسی کاربردهای مدیریت، برنامه ریزی و کنترل پروژه در صنعت امروزه اغلب شرکت های پروژه محور نیازمند پرسنلی توانمند و مسلط به رویه ها و ابزارهای برنامه ریزی و کنترل پروژه می باشند. اغلب شرکت های بزرگ اقدام به طراحی دستورالعمل هایی به منظور پیاده سازی سیستم مدیریت پروژه نموده اند. لذا تسلط و آشنایی با این سیستم ها و همچنین نحوه کاربرد ابزارهای برنامه ریزی و کنترل پروژه (MSP,P6,Excel) ضروری می باشد. فراگیران در این دوره با کاربردهای نرم افزارهای مدیریت پروژه آشنا خواهند شد. بدین منظور ضمن آشنایی با این نرم افزارها در فرآیند برنامه ریزی و کنترل پروژه شرکت های پروژه محور، چندین نمونه از سیستم های عملی مدیریت پروژه در این شرکت ها به صورت Case study مورد مطالعه قرار خواهند گرفت. مدرس دوره : دکترسجاد شکوه یار / مدت زمان دوره : ۶ ساعت تاریخ برگزاری: هزینه ثبت نام دوره : ۲۲۸٫۰۰۰تومان جهت اطلاع از تعرفه تخفیفات دوره ها کلیک نمایید جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۸۶۷۴۱-۰۲۱(موسسه پژوهش) تماس حاصل نمایید دوره های مرتبط: دوره آموزشی مدیریت پروژه بر اساس استاندارد PMBOK دوره آموزش برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم افزار Excel دوره آموزشی ارزیابی اقتصادی پروژه ها با نرم افزار COMFAR III مطالعه موردی و بررسی کاربردهای مدیریت، برنامه ریزی و کنترل پروژه در صنعت

  موسسه توسعه با همکاری موسسه پژوهش برگزار می کند

  دوره آموزش برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم افزارMSP

  نرم افزار MSP محصول شرکت ماکروسافت بوده که مهمترین مزیت آن سهولت استفاده (User Friendly) از آن است. اگر چه نرم افزارهای قدرتمندتری هم در این زمینه وجود دارند اما MSP محبوبترین و پرکاربردترین نرم افزار مدیریت پروژه محسوب می گردد. از طرفی چون محصول شرکت مایکروسافت است ارتباط آن با نرم افزارهای پر کاربردی چون Excel به سادگی صورت می گیرد.

  مدرس دوره: دکتر سجاد شکوه یار / مدت زمان دوره:۲۴ ساعت

  تاریخ های برگزاری:پنجشنبه ۹۲/۰۵/۱۰ (۱۴:۳۰-۲۰:۳۰)، پنجشنبه ۹۲/۰۵/۱۷ (۱۴:۳۰-۲۰:۳۰)

  پنجشنبه ۹۲/۰۵/۲۴ (۱۴:۳۰-۲۰:۳۰) و پنجشنبه ۹۲/۰۵/۳۱ (۱۴:۳۰-۲۰:۳۰)

  هزینه ثبت نام دوره: ۱۹۸٫۰۰۰ تومان

  —————————————————————————

  دوره آموزش برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم افزار P6

  پریماورا برای مدیریت همزمان ده ها و یا صدها پروژه می باشد حکم یک ERP را دارد در حالیکه MSP برای مدیریت تنها یک پروژه بکار می رود بنابراین این دو نرم افزار را نباید با یکدیگر مقایسه نمود اگر می خواهیم پریماورا را مقایسه کنیم باید با مفهوم EPM که به منظور مدیریت چندین پروژه ای در محیط مایکروسافت است مقایسه نمود.

  مدرس دوره : دکترسجاد شکوه یار / مدت زمان دوره  : ۲۴ ساعت

  تاریخ های برگزاری: جمعه ۹۲/۰۵/۱۱ (۸-۱۴)، جمعه ۹۲/۰۵/۱۸ (۸-۱۴)

  جمعه ۹۲/۰۵/۲۵ (۸-۱۴)و جمعه ۹۲/۰۶/۰۱ (۸-۱۴)

  هزینه ثبت نام دوره : ۲۲۸٫۰۰۰تومان

  —————————————————————————

  مطالعه موردی و بررسی کاربردهای مدیریت، برنامه ریزی و کنترل پروژه در صنعت

  امروزه اغلب شرکت های پروژه محور نیازمند پرسنلی توانمند و مسلط به رویه ها و ابزارهای برنامه ریزی و کنترل پروژه می باشند. اغلب شرکت های بزرگ اقدام به طراحی دستورالعمل هایی به منظور پیاده سازی سیستم مدیریت پروژه نموده اند.  لذا تسلط و آشنایی با این سیستم ها و همچنین نحوه کاربرد ابزارهای برنامه ریزی و کنترل پروژه (MSP,P6,Excel) ضروری می باشد.

  فراگیران در این دوره با کاربردهای نرم افزارهای مدیریت پروژه آشنا خواهند شد. بدین منظور ضمن آشنایی با این نرم افزارها در فرآیند برنامه ریزی و کنترل پروژه شرکت های پروژه محور، چندین نمونه از سیستم های عملی مدیریت پروژه در این شرکت ها به صورت Case study مورد مطالعه قرار خواهند گرفت.

  مدرس دوره : دکترسجاد شکوه یار / مدت زمان دوره :  ۶ ساعت

  تاریخ برگزاری:

  هزینه ثبت نام دوره : ۲۲۸٫۰۰۰تومان

  جهت اطلاع از تعرفه تخفیفات دوره ها کلیک نمایید

  جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۸۶۷۴۱-۰۲۱(موسسه پژوهش) تماس حاصل نمایید

  دوره های مرتبط:

  دوره آموزشی مدیریت پروژه بر اساس استاندارد PMBOK

  دوره آموزش برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم افزار Excel

  دوره آموزشی ارزیابی اقتصادی پروژه ها با نرم افزار COMFAR III

  مطالعه موردی و بررسی کاربردهای مدیریت، برنامه ریزی و کنترل پروژه در صنعت

  ثبت نظر

  نام:

  رایانامه: (اختیاری)

  متن:


  تازه‌ترین اخبار
  رادیو کسب و کار

  telegramiien

  آدرس ایمیل خود را وارد کنید :