جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ | الجمعة 4 ذو الحجة 1439 | Friday, 17 Aug 2018
 • اخبار
 • تخصصی
 • ذره بین
 • رخداد ها
 • سرمقاله
 • مدرسه کسب و کار
 • معرفی کتاب
 • پادکست
 • چند رسانه ای
 • چهره ها
 • یادداشت
 • ارسال مطلب


  جمعه ۱۵ شهریور ۹۲ | ۲۱:۳۹

  دوره های MSP/P6/ComfarIII/اکسل پیشرفته/نرم افزار شهریور و مهر ۹۲ موسسه توسعه
  دوره آموزش برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم افزار MSP نرم افزار MSP محصول شرکت ماکروسافت بوده که مهمترین مزیت آن سهولت استفاده (User Friendly) از آن است. اگر چه نرم افزارهای قدرتمندتری هم در این زمینه وجود دارند اما MSP محبوبترین و پرکاربردترین نرم افزار مدیریت پروژه محسوب می گردد. از طرفی چون محصول شرکت مایکروسافت است ارتباط آن با نرم افزارهای پر کاربردی چون Excel به سادگی صورت می گیرد. مدرس: دکتر سبزه پرور / مدت زمان:۲۴ ساعت/هزینه : ۲۳۸٫۰۰۰ تومان تاریخ های برگزاری: جمعه ۹۲/۰۶/۲۹ (۸-۱۴)، جمعه ۹۲/۰۷/۰۵ (۸-۱۴) جمعه ۹۲/۰۷/۱۲ (۸-۱۴) وجمعه ۹۲/۰۷/۱۹ (۸-۱۴) جهت اطلاع از تعرفه تخفیفات دوره ها کلیک نمایید ————————————————————————— دوره آموزش برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم افزار P6 پریماورا برای مدیریت همزمان ده ها و یا صدها پروژه می باشد حکم یک ERP را دارد در حالیکه MSP برای مدیریت تنها یک پروژه بکار می رود بنابراین این دو نرم افزار را نباید با یکدیگر مقایسه نمود اگر می خواهیم پریماورا را مقایسه کنیم باید با مفهوم EPM که به منظور مدیریت چندین پروژه ای در محیط مایکروسافت است مقایسه نمود. مدرس:دکتر سبزه پرور / مدت زمان:۲۴ساعت/هزینه : ۲۶۸٫۰۰۰ تومان تاریخ های برگزاری: پنجشنبه۹۲/۰۶/۲۸ (۱۴:۳۰-۲۰:۳۰)،پنجشنبه۹۲/۰۷/۰۴ (۱۴:۳۰-۲۰:۳۰) پنجشنبه ۹۲/۰۷/۱۱ (۱۴:۳۰-۲۰:۳۰) و پنجشنبه ۹۲/۰۷/۱۸ (۱۴:۳۰-۲۰:۳۰) جهت اطلاع از تعرفه تخفیفات دوره ها کلیک نمایید ————————————————————————— دوره آموزشی ارزیابی اقتصادی پروژه ها با نرم افزار COMFAR III این نرم افزار اثر بخشی یک پروژه را با توجه به نوع آن (صنعتی، معدنی، توریسم، محیط زیست و …) از بعد اقتصادی براساس استانداردهای جهانی مورد بررسی قرار می دهد. مدرس دوره: مهندس جواد الهی/ مدت زمان دوره : ۱۲ ساعت/هزینه : ۹۸٫۰۰۰ تومان تاریخ های برگزاری:پنجشنبه ۹۲/۰۶/۲۱ (۱۴:۳۰-۲۰:۳۰), جمعه ۹۲/۰۶/۲۲ (۸-۱۴) ————————————————————————— دوره های مرتبط: جهت اطلاع از هریک ازدوره ها روی عنوان دوره کلیک نمایید دوره آموزشی ۱۰۰ نکته در اکسل ویژه مهندسان صنایع دوره آموزشی اکسل پیشرفته (شروع ۲۱ شهریور) دوره آموزش برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم افزار Excel دوره آموزشی مدیریت پروژه بر اساس استاندارد PMBOK مطالعه موردی دوره های مدیریت و کنترل پروژه در صنعت دوره یکساله عالی مدیریت، برنامه ریزی و کنترل پروژه دوره آموزشی نرم افزار Lingo جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۸۶۷۴۱-۰۲۱(موسسه پژوهش) تماس حاصل نمایید ویا به سایت Tihe.ac.ir مراجعه فرمایید.

  دوره آموزش برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم افزار MSP

  نرم افزار MSP محصول شرکت ماکروسافت بوده که مهمترین مزیت آن سهولت استفاده (User Friendly) از آن است. اگر چه نرم افزارهای قدرتمندتری هم در این زمینه وجود دارند اما MSP محبوبترین و پرکاربردترین نرم افزار مدیریت

   پروژه محسوب می گردد. از طرفی چون محصول شرکت مایکروسافت است ارتباط آن با نرم افزارهای پر کاربردی چون Excel به سادگی صورت می گیرد.

  مدرس: دکتر سبزه پرور / مدت زمان:۲۴ ساعت/هزینه : ۲۳۸٫۰۰۰ تومان

  تاریخ های برگزاری: جمعه ۹۲/۰۶/۲۹ (۸-۱۴)، جمعه ۹۲/۰۷/۰۵ (۸-۱۴)

  جمعه ۹۲/۰۷/۱۲ (۸-۱۴) وجمعه ۹۲/۰۷/۱۹ (۸-۱۴)

  جهت اطلاع از تعرفه تخفیفات دوره ها کلیک نمایید

  —————————————————————————

  دوره آموزش برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم افزار P6

  پریماورا برای مدیریت همزمان ده ها و یا صدها پروژه می باشد حکم یک ERP را دارد در حالیکه MSP برای مدیریت تنها یک پروژه بکار می رود بنابراین این دو نرم افزار را نباید با یکدیگر مقایسه نمود اگر می خواهیم پریماورا را مقایسه کنیم باید با مفهوم EPM که به منظور مدیریت چندین پروژه ای در محیط مایکروسافت است مقایسه نمود.

  مدرس:دکتر سبزه پرور / مدت زمان:۲۴ساعت/هزینه : ۲۶۸٫۰۰۰ تومان

  تاریخ های برگزاری: پنجشنبه۹۲/۰۶/۲۸ (۱۴:۳۰-۲۰:۳۰)،پنجشنبه۹۲/۰۷/۰۴ (۱۴:۳۰-۲۰:۳۰)

  پنجشنبه ۹۲/۰۷/۱۱ (۱۴:۳۰-۲۰:۳۰) و پنجشنبه ۹۲/۰۷/۱۸ (۱۴:۳۰-۲۰:۳۰)

  جهت اطلاع از تعرفه تخفیفات دوره ها کلیک نمایید

  —————————————————————————

   

   

  دوره آموزشی ارزیابی اقتصادی پروژه ها با نرم افزار COMFAR III

  این نرم افزار اثر بخشی یک پروژه را با توجه به نوع آن (صنعتی، معدنی، توریسم، محیط زیست و …) از بعد اقتصادی براساس استانداردهای جهانی مورد بررسی قرار می دهد.

  مدرس دوره: مهندس جواد الهی/ مدت زمان دوره : ۱۲ ساعت/هزینه : ۹۸٫۰۰۰ تومان

  تاریخ های برگزاری:پنجشنبه ۹۲/۰۶/۲۱ (۱۴:۳۰-۲۰:۳۰), جمعه ۹۲/۰۶/۲۲ (۸-۱۴)

  —————————————————————————

  دوره های مرتبط: جهت اطلاع از هریک ازدوره ها روی عنوان دوره کلیک نمایید

  جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۸۶۷۴۱-۰۲۱(موسسه پژوهش) تماس حاصل نمایید

  ویا به سایت Tihe.ac.ir مراجعه فرمایید.

  ثبت نظر

  نام:

  رایانامه: (اختیاری)

  متن:


  تازه‌ترین اخبار
  رادیو کسب و کار

  telegramiien

  آدرس ایمیل خود را وارد کنید :