شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ | السبت 5 ذو الحجة 1439 | Saturday, 18 Aug 2018
 • اخبار
 • تخصصی
 • ذره بین
 • رخداد ها
 • سرمقاله
 • مدرسه کسب و کار
 • معرفی کتاب
 • پادکست
 • چند رسانه ای
 • چهره ها
 • یادداشت
 • ارسال مطلب


  سه شنبه ۰۴ مرداد ۹۰ | ۱۱:۰۳

  گواهینامه های نخستین همایش دانشجویی رویکردهای نوین مهندسی صنایع را کدامیک باید صادر می کرد؟ انجمن مهندسی صنایع ایران یا دانشگاه شمال؟ (نظرات شما)
  ذره بین – اردیبهشت ماه سال 1388 بود که نخستین همایش دانشجویی رویکردهای نوین مهندسی صنایع توسط کمیته دانشجویی انجمن مهندسی صنایع ایران در دانشگاه شمال برگزار گردید اما بنا بر اعلام بسیاری از مخاطبین اخبار مهندسی صنایع ایران، با گذشت دو سال و چند ماه هنوز گواهینامه های مربوط به این همایش به شرکت […]

  ذره بین – اردیبهشت ماه سال 1388 بود که نخستین همایش دانشجویی رویکردهای نوین مهندسی صنایع توسط کمیته دانشجویی انجمن مهندسی صنایع ایران در دانشگاه شمال برگزار گردید اما بنا بر اعلام بسیاری از مخاطبین اخبار مهندسی صنایع ایران، با گذشت دو سال و چند ماه هنوز گواهینامه های مربوط به این همایش به شرکت کنندگان داده نشده است.

  کلیه دست اندرکاران می توانند جوابیه خود را از طریق همین ستون ذره بین  منتشر نمایند.

  لطفا نظرات خود را در این خصوص بنویسید.

  1. علیرضا
   ۲۹/۰۴/۱۳۹۲

   جناب اقای مهندس باقری نژاد .عرض ادب.زمان همایش من به عینه اختلاف رو در مسئولین همایش دیدم . حتی در مورد تهیه گزارش و … ما کلی دعوا و داد و بیداد کردیم.نمیخوام مسایل رو باز کنم اما در این همایش هیچ چیزی سر جاش نبود.حالا در مورد پول طراحی مدارک که بماند.ممنون

  2. علیرضا
   ۲۹/۰۴/۱۳۹۲

   سلام.اول در مورد این صحبت کنیم که اصلا مدارک رو دادن یا نه.من توی این همایش شرکت کردم و از کادر اجرایی دانشگاه مهراستان و گروه خبری همایش بودم.حتی یک لوح هم از اختتامیه همایش دارم اما هنوز مدرکی به ما داده نشده.این باعث تاسف است.وقتی ما خودمون اهمیت نمیدیم یا اینکه انجمن مهندسی صنایع هیچ تلاشی برای نظام مهندسی ما نمیکنه مدرک رو میخوایم چیکار؟

  3. پیام
   ۰۷/۰۳/۱۳۹۱

   با سلام
   انجمن مهندسی صنایع باید خیلی بهتر عمل کنه در صورتی که این نام خیلی باید بزرگتر و با ساختار و تشکیلات بهتری عمل کنه اینجا یه صنفه و نیاز به عشق داره برای کار صنفی کردن برای دفاع از حقوق یک صنف به این بزرگی

  4. محمود غ
   ۰۹/۰۵/۱۳۹۰

   با سلام…منم با نظر خانم محترمی که نظرشون رو گفتند کاملا موافق هستم…به امید روزی که حس مسئولیت پذیری در مدیران ما جا بیفته و عمل چاشنی کارشون باشه.ممنون

  5. admin
   ۰۵/۰۵/۱۳۹۰

   لازم به توضیح است آقای مهندس جواد باقری نژاد مدیر اجرایی سابق انجمن مهندسی صنایع ایران هستند

   تشکر می کنیم از توضیح ایشون

  6. جواد باقری نژاد
   ۰۵/۰۵/۱۳۹۰

   سلام. در این مورد باید به اطلاع شما و دوستان برسانم که متاسفانه این اتفاق به علت بی توجهی و کوتاهی کادر اجرایی روی داده است. انجمن در تقریباً 2 سال پیش هزینه طراحی مدارک (که تا جایی که یادم هست نزدیک به 200 هزار تومان بود) را به دوستان مربوطه پرداخت کرد و این دوستان قرار بود که در خصوص مباحث چاپ قیمت یابی کنند و به اطلاع انجمن برسانند تا تصمیم گیری لازم انجام شود. اما متاسفانه نشد. به هر حال به نظر من از طرف انجمن کوتاهی انجام نشده است (البته در این خصوص. ولی در خصوص نظر خانم نیلوفر من با ایشان موافقم و به دلایلی این نظارت مناسب در خصوص واحد آموزش انجام نشده است.)

  7. 111
   ۰۵/۰۵/۱۳۹۰

   من هم با نظر خانم نیلوفر موافقم باید نظارت بیشتری صورت بگیره . من در اون همایش بودم و در کارگاه هاش هم شرکت کردم اما بر خلاف چیزی که قبلش بهمون گفتند هیچ مدرکی مبنی بر حضورمون در اونجا داده نشد امیدوارم این مساله هر چه زودتر مشخص بشه که چرا این اتفاق افتاد.

  8. Niloofar.R
   ۰۵/۰۵/۱۳۹۰

   به نظر من، بطور كلّى، انجمن مهندسي صنايع هيج نظارتى بر روى عملكرد واحدهاى وابسته به خود ندارد. من در حال حاضر 3 دوره آموزشى و يك سمينار كه توسّط واحد آموزش انجمن مهندسى صنايع ايران برگزار شده بود، شركت كردم و هنوز مدرك هيچ كدام رو نتونستم از اين واحد دريافت كنم! به خصوص كه بطور مداوم و به طرز مشكوكي هم مكانشون تغيير مىكنه! به نظر من انجمن به طور كلّى وظيفه داره سخت گيرانه تر نسبت به اين گونه مسائل برخورد كنه، و در رابطه با اين سمينار من معتقدم كه انجمن مى بايست از ابتدا تعيين مى كرد كه اين وظيفه بر عهده كداميك از طرفين خواهد بود.

  ثبت نظر

  نام:

  رایانامه: (اختیاری)

  متن:


  تازه‌ترین اخبار
  رادیو کسب و کار

  telegramiien

  آدرس ایمیل خود را وارد کنید :