معاون مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی زمان انتشار نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد این دانشگاه را ساعت ۱۶ فردا دوشنبه ۱۵شهریور ماه اعلام کرد. محمدرضا مهرادفر در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به افزایش ۲۰ درصدی رشته محل در این آزمون گفت: امسال حدود ۳۰ هزار نفر در آزمون کارشناسی ارشد این دانشگاه پذیرش […]

معاون مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی زمان انتشار نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد این دانشگاه را ساعت ۱۶ فردا دوشنبه ۱۵شهریور ماه اعلام کرد.

محمدرضا مهرادفر در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به افزایش ۲۰ درصدی رشته محل در این آزمون گفت: امسال حدود ۳۰ هزار نفر در آزمون کارشناسی ارشد این دانشگاه پذیرش خواهند شد.

معاون مرکز آزمون دانشگاه آزاد افزود: ۵۷ درصد داوطلبان این آزمون مردان و ۴۳ درصد زنان هستند.

وی گفت: در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۶۲ رشته در گروه فنی و مهندسی، ۴۸ رشته در گروه علوم پایه، ۴۶ رشته در گروه کشاورزی و منابع طبیعی، ۱۰۱ رشته در گروه علوم انسانی، ۱۵ رشته در گروه هنر، ۲ رشته در گروه علوم پزشکی و ۲ رشته در گروه دامپزشکی ارائه شده است.

به گزارش مهر، آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی در ۶ نوبت صبح و عصر پنجشنبه، جمعه و شنبه ۲۳، ۲۴ و ۲۵ اردیبهشت ماه ۸۹ برگزار شد.

نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از طریق www.azmoon.com اعلام می شود.