۵ میلیون تومان جایزه، برای ایده های برتر در ایده بازار تخصصی مهندسی صنایع
۵ میلیون تومان جایزه، برای ایده های برتر در ایده بازار تخصصی مهندسی صنایع

مریم حسینی، دبیر اجرایی ایده بازار تخصصی مهندسی صنایع گفت: به این رقابت بیش از ۲۰ ایده ارسال شد که پس از داوری های انجام شده ۵ ایده برتر برای حضور در این رقابت انتخاب شد. وی تصریح کرد: ایده برتر ۱۸ اسفندبا حضور دانشجویان و استادان و داوران ارائه می شود و در پایان […]

مریم حسینی، دبیر اجرایی ایده بازار تخصصی مهندسی صنایع گفت: به این رقابت بیش از ۲۰ ایده ارسال شد که پس از داوری های انجام شده ۵ ایده برتر برای حضور در این رقابت انتخاب شد.
وی تصریح کرد: ایده برتر ۱۸ اسفندبا حضور دانشجویان و استادان و داوران ارائه می شود و در پایان ۳ ایده برتر در این رقابت انتخاب خواهد شد.
دبیر اجرایی ایده بازار تخصصی مهندسی صنایع اضافه کرد: به ایده های برتر مبلغ ۵ میلیون تومان به منظور اجرایی سازی ایده ها اعطا می شود.
حسینی تاکید کرد: ایده بازار تخصصی مهندسی صنایع در زمینه تجارت الکترونیک برگزار شده و تمامی ایده های ارسالی نیز در این حوزه بوده است.
وی بیان داشت: شرط حضور در ایده بازار تخصصی مهندسی صنایع این است که افراد بتوانند ایده های خود را با مبلغ ۵ میلیون تومان راه اندازی کنند و ایده آنها شرایط کلی یک طرح اقتصادی را داشته باشد.
دبیر اجرایی ایده بازار تخصصی مهندسی صنایع خاطرنشان کرد: در این رقابت دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه های مختلف کشور حضور دارند.
حسینی در پایان تاکید کرد: ایجاد سیستم یک پارچه سازی زنجیره تامین بازار میوه جات، مشاوره و فروش محصولات آرایشی، بهداشتی، کندر، نرم افزار تحت وب لباس نگاری و نرم افزار هوشمندسازی مدارس ایده های برگزیده برای حضور در این رقابت هستند که در نهایت ۳ ایده انتخاب خواهد شد.